wtorek, 10 września 2013

Truskawkowy peeling Sephora :)

Cała masa kosmetyków do opisana, a czasu brak. Dziś wezmę się za jeden z nich. Następne będziecie mogły sobie same wybrać, który Was zainteresuje najbardziej.

 Dziś zacznę może od truskawkowego peelingu Sephora. Kupiłam go w promocji "3 w cenie 2" więc wiadomo wielkie oczy i szał zakupowy :D  Akurat bardzo dobrze się złożyło bo kończył mi się fluid i postanowiłam wypróbować cuda z Sephory. Przy okazji dobrałam sobie 2 inne produkty. Peeling wybrałam po tej wpadce z ZIAJA, bo jego zapachu nie mogę po prostu znieść. Ten natomiast ma cudny truskawkowy, orzeźwiający zapach. Przy kasie zapytałam Panią czy jest mocny, obiecywała, że tak Hmm...drobinek dużych i bardzo ostrych nie ma, ale złuszcza dobrze. Skóra po nim jest gładka i miękka.  Zapach niestety nie utrzymuje się zbyt długo, chyba że ja mam coś z węchem. Normalnie kosztuje on coś około 25 zł za 140 ml, więc jak dla mnie trochę dużo jak za tak małą ilość. Zresztą można znaleźć taki sam peeling za mniejsza cenę,  no ale wiadomo człowiek musi wszystkiego wypróbować ;) Mogę go polecić dla dziewczyn o delikatnej skórze  Powiedzmy sobie szczerze że chyba kupiłam go ze słabości do zapachu truskawek których jeść nie mogę (jestem uczulona ... :( )!!  No i wiadomo kojarzy się doskonale z latem które już odchodzi dużymi krokami. Pozostałe produkty czyli żel do twarzy i podkład chcę zostawić do osobnego opisania, bo co do podkładu czuję, że się rozpiszę ;) Jak obstawiacie ? Pozytywnie czy wręcz odwrotnie ? Jestem ciekawa, bo może już któraś miała do czynienia z podkładami Sephora i będzie miała podobne zdanie do mnie;) 

Mogę was pocieszyć bo od października będę już pisać regularnie, być może nawet codziennie będę Was katować nowymi wpisami!;) Muszę znowu się wbić w rytm pisania, bo wieje posuchą tutaj na blogu! Aż mi wstyd !;/ Kosmetyków i lakierów do paznokci to już się trochę uzbierało więc muszę brać się do roboty, sami zobaczcie!

            A teraz lecę dopijać swoje mohito zrobione przez mojego Jakuba! Zdrowie Wasze!;)

P.S Ze zdjęcia wszystkich kosmetyków możecie wybrać który Was najbardziej interesuje to będzie on pierwszy w kolejności !
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz