poniedziałek, 27 maja 2013

Zaproszenie do zabawy u Maliny :)

Po trzech dniach pracy wreszcie znalazłam chwilę na napisanie postu i zajęcie się blogiem - komentowanie, rozdania, szukanie inspiracji ;) Wczoraj dostałam zaproszenie do baaardzo fajnej zabawy ! W której oczywiście wezmę udział - jutro już pierwszy dzień!!

Na początek dziękuję baaaardzo za zaproszenie 
http://miszni.blogspot.com !!

 To moje pierwsze zaproszenie do takiej zabawy i jestem bardzo zaskoczona!;)  Tytuł akcji to "Kolorowe lato na paznokciach, ...czyli kobieta zmienną jest!"Inicjatorką wspomnianej zabawy jest  Malina - pod tym adresem znajdują się wszystkie szczegóły: 
http://testykosmetyczne.blogspot.com/


Jednym z warunków jest zaproszenie 5 osób do zabawy ja baaardzo przepraszam że tak późno informuję moje osoby, ale niestety nie miałam kiedy napisać posta. Mimo wszystko sądzę że wyrobicie się dziewczyny  i weźmiecie udział razem z nami !!;)


Oto moje wybranki:

http://rainbow-kosmetycznie.blogspot.com

http://diunay.blogspot.com
http://ssniffum.blogspot.com
http://kosmetyczna-hedonistka.blogspot.com
http://pomalujmnie.blogspot.com

Czas trwania: od 23.maja do 22. czerwca br., czyli do pierwszego dnia lata! 


Sądzę, że warto w takiej zabawie wziąć udział !! 


Na dziś to tyle, chyba że na noc weźmie mnie wena i coś napiszę ciekawego. Na razie idę poszukiwać w swojej kosmetyczce pierwszego lakieru na lato!!;) Pooooozdrawiam!

1 komentarz:

  1. Hej! Dziękuję za zaproszenie do zabawy, jednak muszę zrezygnować, gdyż sama ruszam na moim blogu z kolorowymi tygodniami, bo można już zauważyć!
    To miłe, że mnie wytypowałaś, dziękuję bardzo ;*

    OdpowiedzUsuń