poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Wygrane rozdanie, paznokcie Klaudii czyli mały misz masz ;)

Dzisiaj pozytywny dzień, nawet bardzo pozytywny;) Przyszła klientka, więc trochę grosza do kieszeni wleciało, później miłe popołudnie spędzone z moim Kubą i  Klaudia przy kawce. No i najważniejsze wydarzenie dzisiejszego dnia - wygrana rozdania na blogu u Serenitki B, z czego jestem baaardzo zadowolona!! Zawsze mnie cieszy wygrana w jakimkolwiek konkursie. To jest moje pierwsze wygrane rozdanie więc radość jeszcze większa :) Teraz zostało mi czekanie z niecierpliwością na paczuszkę.

Dzisiaj Klaudii robiłam pazurki, ponieważ odrost jest już dosyć widoczny, wiec stwierdziłyśmy, że trzeba go jakoś zakamuflować. Chciałam zrobić Klaudii kokardki, ale uparła się na groszki. No to ma groszki. Mam nadzieję, że się podobają. Lakiery, których użyłam już po raz kolejny pojawiają się na blogu. Klaudia często je wybiera i ma rację bo są cuuudne!
Dziś doszłam do wniosku, że czas leci niesamowicie szybko. Niedawno było moje pierwsze denko, a już muszę szykować wpis o drugim. Co najgorsze coraz bliżej do mojej siostry ślubu, na którym jak już wspominałam ostatnio jestem świadkową, a jestem w proszku - ani sukienki, ani butów, ani wybranej fryzury -_- !! Jedyne co mam to...LAKIER DO PAZNOKCI i wybrane zdobienie. Zresztą chyba nikogo to nie zaskakuje prawda ? Oto i on. Jak się podoba ? Mi baardzo,  wręcz idealny ! Pewnie niebawem pojawi się na blogu już na paznokciach. Jest to jeden z moich nowych nabytków. Drugi to pomarańczowy Sally Hansen :)
Dwa Nowe Nabytki:
Soczysta pomarańcz:
Brzoskwinka, na wesele siostry :

Dzisiaj na blogu trochę misz masz. O wszystkim i o niczym, ale piszę co mi na myśl przyjdzie. Mam nadzieję, że nie zanudzę moich czytelników ;) 1 komentarz:

  1. Jeszcze raz gratuluje:)
    Mam nadzieje że nagrody Ci sie spodobają:)

    OdpowiedzUsuń